Ana Menü

Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

Site Ziyaretçisi

Pazartesi59
Sali54
Çarsamba6
Persembe39
Cuma76
Cumartesi115
Pazar109
Toplam:38879
En Çok:142

Hoş Geldiniz


Kitapların Kapağı Sıkılarak Değil, Tebessüm Edilerek Açılır:

Etüt faaliyetleri öğrencinin okuma isteğinin ve yeteneğinin artmasına yardımcı olur.

En İyi Arkadaşım Televizyon!

Etüt faaliyetlerine katılan çocuklar, şiddetin ve saldırgan davranışların kaynağı olan televizyon izleme alışkanlığından hızla uzaklaşır. Okuldan sonraki vaktini evde televizyon karşısında değil, evinin rahatlığındaki Etüt Eğitim Merkezi'nde, Etüt Öğretmenlerinin rehberliğinde geçirir.

" Yapabilirim, Yapabiliriz "

Çocukların yeni beceriler kazanmasına yardımcı olur ve onlara farklı ilgi alanları sunar. Etüt programı içinde sunulan aktiviteler ve etkinlikler özel ve özenle hazırlanmış olduğundan, aynı ortamı okulda ya da evde çocuklarımıza sunmak mümkün olmamaktadır. Okuldaki öğretmenleri, Etüt Eğitim Merkezleri'ne devam eden öğrencilerin ev ödevlerinde ve derslerinde daha başarılı ve yaşıtlarına göre daha dışa dönük olduklarını belirtmektedir. Birlikte çalışma alışkanlığını burada kazanır, zamanı etkin kullanmayı da yine burada, Etüt Eğitim Merkezi'nde öğrenmeye başlar.

" Okulumu Çok Seviyorum "

Etüt Eğitim Merkezleri, çocukların okula devamlılığına önemli katkıda bulunur. Etüt programlarının çocuğa verdiği özgüven ve başarabilirim duygusu, okuluna severek ve isteyerek devam etmesinde büyük rol oynar.

" Biz Birbirimizi Çok Seviyoruz "

Çocuklarımız çevrelerinde, kendileriyle diyalog kuran onları dinleyen ve saygı duyan yetişkinler isterler. Bu diyaloğu sunan Etüt Öğretmenleri, çocuğun özgüvenini sağlamlaştırır. Bununla birlikte, ev sıcaklığındaki Etüt Eğitim Merkezi'nde paylaşmayı ve arkadaşlarına saygılı davranmayı öğrenen çocuk, hem kendi haklarını savunmayı, hem de başkalarının haklarını yok saymamayı en iyi şekilde öğrenir. Etüt Eğitim Merkezleri'ne devam eden çocukların, yaşıtlarına göre daha olumlu ve daha olgun davranışlar sergilediği, sınıf öğretmenleriyle ve okul yöneticileriyle daha rahat iletişim kurabildiği gözlemlenmiş; yeniliklere, değişimlere çok daha çabuk uyum sağladıkları tespit edilmiştir. Nitelikli eğitim sağlayan ve öğrenmeyi eğlenceli hale getiren Etüt Eğitim Merkezleri'nin çocuklarımıza sağladığı faydalardan belki de en önemlisi, siz değerli anne-babaları ile gönüllerince geçirecekleri zamanlara imkân yaratmasıdır.

Unutulmamalıdır ki, her mutlu çocuk eğitim hayatında da başarılıdır, ancak başarılı her çocuk mutlu demek değildir...

Siz sadece sevgiye zaman ayırın.

Çocuklarınızı ilköğretimin gerçek uzmanlarına, Uzay Etüt Eğitim Merkezine emanet edin.Sayfa oluşturulma süresi: 0.17 saniye
65,422 Tekil Ziyaretçi